Bando 12-3V630 64 inch long 4.92 inch wide 0.39 inch high Combo Belt with 12 ribs
- Write a review
$223.35
MaterialRubberMinimum Pulley Diameter2.65 inNumber of Ribs12Outside Length63.63 inSection Size3VThickness0.39 inTop Width4.92 inTypeBanded
Specifications
| Material | Rubber |
| Minimum Pulley Diameter | 2.65 in |
| Number of Ribs | 12 |
| Outside Length | 63.63 in |
| Section Size | 3V |
| Thickness | 0.39 in |
| Top Width | 4.92 in |
| Type | Banded |
12-3V630
