Bore Dia. 1B30Bore Dia. 2B30Cap ScrewsStainless SteelClampAluminumClamping Length1.97"Clamping ThreadM8FinishPowder CoatedHex NutsStainless SteelOverall Length4.72"Overall Width2.68"
| Bore Dia. 1 | B30 |
| Bore Dia. 2 | B30 |
| Cap Screws | Stainless Steel |
| Clamp | Aluminum |
| Clamping Length | 1.97" |
| Clamping Thread | M8 |
| Finish | Powder Coated |
| Hex Nuts | Stainless Steel |
| Overall Length | 4.72" |
| Overall Width | 2.68" |